Avatar uživatele
tomik2

internet v mobilu-problem

kdyz jsem si na mobilu nokia 5130 Xpress music dal internet na tyden(od t-mobile) a spustim prohlizec,dam nejakou stranku,tak se mi ukaze Nelze se pripojit k insternetu.Nav­štivte prohlížeč…Internet uz jsem tam mel a cas a datum mam u poradku.(To E nahore v rohu jen blika,ale melo by tam byt porad)
Doplňuji:
kredit mam pres 130 Kč

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3978 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Zkusil bych prohlížeč Opera nimi.
Také mám starý telefon a net, jak vidíš, jede bez problémů. 😉
Doplňuji:
Sorry, Opera mini !

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Tohle vypadá zřejmě na špatné nastavení internetového připojení, bude nejlépe, když si dojdete do prodejny a mobil Vám nastaví, případně zkuste použít službu T-Mobile konfigurátor – však více se dozvíte zde: http://www.t-mobile.cz/web/cz/p­odpora/nastave­ni-telefonu

Já bych si teda mobil s Androidem nekupoval, Android je plný virů a ještě si mobil brzdit antivirem, to trochu považuju za kýč.
Kór bych si nevybral nějaký levnější model, který se akorát seká, je pomalý a jsou s ním akorát potíže. A osobně, teď je to můj osobní názor, já bych nevyužíval služeb Googlu, vím, jak sleduje aktivitu svých uživatelů skrz své produkty typu Google Chrome či samotný vyhledávač, který Vám pak na základě získaných dat o vaší aktivitě zobrazuje na internetu takové reklamy. Tuhle si tu jedna tazatelka stěžovala, že se obává že ji někdo špehuje, že vyhledávala nějaká jízdní kola a od té doby se ji zobrazovaly reklamy kde byla řeč o jízdních kolech – onen dotaz je zde: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-zabranit-memu-pocitaci-aby-mne-spehoval
Proto třeba bych si ani nekoupil mobil s Androidem, aby mě někdo nečetl esemesky a na základě toho mi v některých aplikacích nezobrazoval takové reklamy. Řada aplikací je v Google Play sice zdarma, ale podmíněna přítomností reklamy v oné aplikaci.

I mobily bez operačního systému mají své kouzlo a na rozdíl od ostatních výrobců se Nokia o tyhle mobily hezky stará a nabízí jim řadu funkcí jako mají mobily s operačním systémem. A je jedno jestli je to obchod s aplikacemi a hrami (podobný jako Google Play /Android Market/ nebo Windows Marketplace či Apple Store apod.) nebo třeba podpora GPS. I mobil bez operačního systému se dokáže chovat jako smartphone.

takový mobil je určiě lepší volba, než v podobné cenové relaci mobil s Androidem který jak jsem psal, je akorát o nervy 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Mimo Opery bych se zaměřil také na nastavení připojení v mobilu.
Tedy nastavit připojení gprs web(internet+datový tok) a také v mobilních sítích zvolit GSM/3G.
Beru to podle SE, u Nokia to bude ale obdobné – zkušenost.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.lukas

Tak ti asi došel kredit :)
Ale na takovém telefonu musí bejt internet otřesnej :D
Kup si nějaký mobil s Androidem.. nebo nejlépe iPhone.. ten má iOS.. podle mě asi nejlepší OS v mobilu.. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek