jendahun

Telefony Black Berry

Dá se tento telefon používat normálně jako ostatní telefony,nebo má nějaké omezení kvůli OS. Myslím tím,jestli se dá využívat plnohodnotný přístup na net,mail a volání v síti i bez služby Balckberry u operátora?

Nejlepší odpověď
anonym

Blackberry u nás ? To Je nerozum, v česku tyto telefony nedavaji žádný smysl. ( uz proto že nemají podporu českého jazyka )

U nás raději android telefony http://Goo.gl/17qr
Nebo Nokia symbian …

Presto na vás dotaz, ano … Je dostupný plnohodnotný přístup k netu a jeho službám i bez podpory ze strany bb služeb nebo operátora