Naughty girl

Jaký mobil vybrat?

Vážně přemýšlím nad novým telefonem. Líbí se mi Nokia Lumia 1020 kvůli designu a fotoaparátu, nebo HTC One také kvůli designu a reproduktorům. Má někdo zkušenosti s těmito telefony a mohl by mi poradit? Nebráním se žádnému telefonu, ale tyto mi tak pěkně padly do oka… o cenu zatím nejde, teď mi jen prosím poraďte nějaký kvalitní telefon.

Odpovědi
Danislava

Já bych šla do té Nokie 🙂 Je super a vydrží dlouho.

Painkilleerz

Tak mi řekni k čemu všemu je chceš chceš na nich pracovat hrát atd?