Kulpix

Jaký byl váš první mobilní telefon?

U mě Nokia 3410.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Už zase? Bylo to tu několikrát – http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=v%C3%A1%C5%A1%20prv­n%C3%AD%20tele­fon

Siemens C-25, rok 1999.

Další odpovědi
Nuk nuk

Siemens c35.

anonym

Siemens c35i od GE Money Bank ve stříbrné edici. Byl jsem vyvalenej, že mám v telefonu banku a mohu provádět platební transakce telefonem a v neděli v poledne mi chodila smska o stavu účtu. jinak telefon byl šunt. odcházel reproduktor a nevydržel ani dva roky. pak přišla na řadu legendární N3310

Angi-Shy

klasika, nokie 3310 ahaha…bra­tranec měl siemens ale už nevim jakej

klumprt

Phillips Spark, který mi dal táta, když si koupil místo něho Nokiu 3310. Mně se pak v té době kvůli té „cihle“ už lidi smáli, tak jsem si asi po roce koupil Nokiu 3410.

jáára

Nějakej Alkasráč