Mika47

Jaká značka telefonu je lepší? Sony nebo Samsung?

Je lepší Sony nebo Samsung?
Konkrétně Sony Xperia U nebo Samsung Galaxy mini 2?
Můžete mi doporučit jiný mobil, který má: Android, Wifi, slot na paměťové karty, USB, MP3 vyzvánění atd? Popř.GPS?

Odpovědi
terry

Nedá se říct, která je lepší nebo horší. Obě jsem měla o obě jsou dobrý. Každá má jiný systém ovládání a jde o to, co vyhovuje víc.
Co se týče tvých požadavků., podívej se na mobilmanii.cz

Bedy

Z tohodle duelu bych za vítěze považoval Sony Xperia U.
Má větší rozliššení displeje tudíž se bude lépe prohlížet internet, obrázky, apod., displej je i kvalitnější (umí zobrazit víc barev), fo´ták tam je taky lepší. I procesor tam je rychlejší.
Nevýhodou akorát může být absence slotu na paměťové karty, ale vestavěných 8GB si myslím že většině lidem bude stačit.

No jinak oba mobily mají starý Android 2.3, který stojí opravdu za starou bačkoru, osobně být Vámi, se podívám na Android 4.0 a nebo ideálně jiný operační systém (například Windows Phone nebo Blackberry OS).
Nejen kvůli virům, že mobil s Androidem si musíte brzdit antivirem, ale i třeba kvůli přehlednosti, jednoduchosti, rychlosti a úspornosti.
Kdybych měl doporučit jiný mobil s Androidem 4.x, tak by to byl HTC One V nebo Alcatel OT- 997D, případně Prestigio MultiPhone 4300. Zkuste na ně mrknout.

A kdybych měl doporučit nějaký solidní mobil s Windows Phone v cenové relaci, tka by to byla uritě Nokia Lumia 710 – sice nemá slot na paměťovky, ale vestavěných 8GB je dostačující a hlavně v základu toho nabídne víc, jak Android.
Chcete-li odbrý mobil za dobrou cenu s velkou pamětí (16GB), tak zkuste juknout na LG E900 Optimus 7.

anonym

jsou na stejne urovni … obe firmy maji ve sve nabidce levne mene vykonne modely i super vykonne kolem 10 tisic … jinymi slovy u obou znacek si muzes vybrat dobry i spatny telefon … zkus si nechat doporucit konkretni modely na www.lepsitelefon.cz