adamek1108

Jak přeinstalovat Sony Xperii M2 přes Sony PC Companion 2.1. Chtěl bych zase předešlou aktualizaci než mam dosud?

Jak přeinstalovat Sony Xperii M2 přes Sony PC Companion 2.1. Chtěl bych zase předešlou aktualizaci než mam dosud.

Odpovědi
zelí

Asi budes muset flashnout celou ROM. Podivej se na internet, sam jsem to jeste nedelal ale jinak to rekl bych nepujde. Pochybuju ze to udelas prez nakej ofiko sony program, jestli si tim ovsem nejsi jisty, mozne to je.
Doplňuji:
http://forum.xpe­ria.cz/viewto­pic.php?f=24&t=­28

Neco takoveho jen misto novejsiho tam nahrajes starsi android. Samozdrejme prijdes o vsechna data takze zalohu!