Irisa

Jak aktualizovat Android aplikace přes počítač?

Jsem v hotelu a mám jen jedno přihlašovací heslo na místní wifi, tak jsem přihlásila počítač. Jistá aplikace na telefonu mi nefunguje dokud ji neaktualizuju. Jelikož jsem v zahraničí, data mi sežerou moc peněz. Mám Galaxy A5. Existuje nějaký program pro tyto účely?

(Není to klasické heslo, je to spíš přihlašovací kód, který mám na jeden týden)

Odpovědi
anonym

ono nejde na jedno heslo wifi přihlásit více přístrojů?

co třeba vytvořit nastavení, bezdrátová připojení, přenosný hotspot