MD House

Sony Ericsson Xperia MINI SK 17 Správce Souborů

Koupil jsem si Sony Xperia MINI SK17 a potřebuju nějáky správce souborů ale nevím kde ho v telefonu najdu prosím o pomoc
Diky
Doplňuji:
a jak to tam stahnu a jak to nainstaluju do mobajlu?

Odpovědi
JanVal

Protože má telefon operační systém Android, můžete se podívat na nějaké správce na Google Play (dříve Android Marketu) na adrese www.play.google.com. Já osobně používám ten na adrese https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.rhmsoft.fm#?t=W251b­GwsMSwxLDUwMSwi­Y29tLnJobXNvZnQuZ­m0iXQ..

balca

Musíš mít účet google,potom se přihlásíš a nainstaluješ.

jendahun

Vepište odpověď…Účet u Google je první věc,pak google play,vybrat aplikací,odes­lat.Sama se stáhne a nainstaluje.Pou­žívám X – plore,Astro a ES správce souborů.