nikolkap

Značka telefonu

Jakou máte značku mobilu?Já Nokiu.

Nejlepší odpověď
kvikal

dřív jsem měla Sony Ericsson a vydržel opravdu dlouho, ted jsem zatouzila po telefonu co opravdu neco vydrzi neni drahy a ma kvalitni fotoaparat takze mam Samsung a nedam na nej dopustit

Další odpovědi
annas

Nyní mám nový mobil Nokia 7020, který jsem vyměnila za značku Sony Ericsson.

noen

NEONODE N2

aramah

Mám LG,před tím Nokia.

ReHu

SE a Nokii.
SE – skvělý držák, absolutně bez poruchy celá léta. Nokia – vyhovuje mi diář – lepší jsem v telefonu nenašla.

pondělí

A ZASE TA REKLAMA......­............