Avatar uživatele
huxa

Vyplatí se objednávat čínské mobily ze zahraničí neznámých značek?

Např. tento – http://www.ever­buying.com/pro­duct507797.html

V ČR takový mobil člověk sežene od 10 tisíc a víc. Co ale podobné mobily? A jsou u těchto mobilů nějaké zádrhely, které by vážně říkaly „toto nekupuj“?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3844 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Cena odpovídá kvalitě, takže za mne – nedoporučuji. Vše tu v podstatě bylo řečeno.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Reklamace, nic víc nic míň.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Retko

Obecne si myslim, ze u mobilu hraje obrovskou roli znacka. A to nejen znacka, ale i model. Ty nej na trhu do kterych bych sel muzu spocitat na prstech.

Pokud se v tom ale nehodlas malinko vic hrabat a vyuzivat toho co ti to nabizi, tak pak i znacka je to jedno.

Co se tyka zahranicnich, tam bacha na to aby ti fungovala sit, cili musis zjistit zda to zprovoznis pro nase operatory, ale zde snad jo. A pak zaruka…

R,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jpau

Já bych do toho klidně šel, věřím tomu že se to bude dělat ve firmách, co zvládnou vyrobit nebo dokonce vyrábějí lepší značky. Co se nějaké reklamace týče, tak máš samozřejmě problém – je to vykoupené cenou, na druhou stranu bych se třeba nebál že mi pošlou cihlu, nebo nefunkční zařízení, prodejci z Číny hodně dají na svůj rating, který je pro ně existenčně důležitý (špatný rating = neprodávám).

Občas věci z Číny kupuji a zkušenosti zatím vesměs dobré.

PS: Ber v potaz, za jakou cenu kupuješ zařízení, tzn. tomu bude odpovídat i dílenské zpracování aj…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
4154

To že ty tu značku neznáš ještě neznamená že to není kvalitní a známá firma.
Holt asijskej trh nemá potřebu se tlačit do Evropy.
Taková Xiaomi byla ještě před půl rokem v Evropě úplná neznáma a předposlední model byl vyprodanej za 45 sekund, přesto že měli 200 000 kusů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek