lexx

Váš první mobil, rok, značka a cena?

U mě Motorola M3888, rok 2001, 2990 Kč. Velký jak briketa, anténa dlouhá jak cigareta. Ztratil se, škoda, dnes „starožitnost“ co už nikdo nemá…
Doplňuji:
http://www.fas­timages.eu/ima­ges/m3888.jpg

Odpovědi
arygnoc

1996, Philips Fizz, 13.000 Kč (i s prvým mesačným paušálom 2.000 Kč).

;-Q

anonym

Byl to Sagem, ale už si nemůžu vzpomenout, jaký a kdy, to taky už nevím, jen vím, že byl šíleně žlutý

gecco

Sony CMDX 1000, 1997 ( http://mobile­museum.wz.cz/tlf/so­ny_cmd_x1000.jpg ) – tedy, pokud jde o GSM…
😉
Předtím jsem používal NMT, Nokia 620 – http://mobile­museum.wz.cz/tlf/no­kia_620.jpg

iceT

motorola typ nevím,anténu měl taky;kolem roku 2000,cena asi 2500
druhým mobilem byl samsung,cena 2000,tehdy jakože barevný displej
Doplňuji:
led…osm metrů?zkuste osm pater…mě takto loni spadl z osmého patra samsung a žije dodnes:-)

ReHu

Já měla Alkatel.
Rok ani cenu už nevím ale byl bílý, měl už tu krátkou pevnou anténku a velký – akorát do dlaně 🙂

Lamalam

Siemens C-25, rok 1999, cenu si nepamatuji, ale levné to nebylo.

cliwe

Alcatel one touch rok 2002.Dostala jsem jo na tricatiny a byl neznicitelny.

led

Priznám sa dobrovoľne, bol to mobil, ktorý zniesol aj hrubé zaobchádzanie, dokonca sa nerozbil ani pri páde z výšky 8 metrov, ano, baterka odletela bokom ale po vrátení naspäť stačilo zapnúť a fungoval s vyťahovacou anténou vysokou ako stožiar televízneho vysielača. Aha, značka… bola to rodná sestra toho, čo používali Murder a Scullyová z Aktov X, Motorola s pohotovostnou výdržou až 11 hodín z roku 1991 za „púhych“ 10.000.-Kčs, to bolo v dobe, keď sa ešte rozhodovolo či NMT, alebo GSM

kapka

Siemens C35i, 2001, asi 2–3 tis. myslím.

mais 2

nokia, rok 2007…poměrne dost malá

Wnaty

Rok si nepamatuji, byla to ale Nokia 1600 a stál asi 1000,– vč. SIM s 200Kč kreditu 🙂.

tony2412

v roce 1997 alcatel s takovou vytahovací anténkou,displej měl jeden řádek,twist sada za 6500 kč to stála minuta snad 25 kč!!!
Doplňuji:
a ještě nebyly myslím SMS,začly o něco později…

McArthur

Motorola d160 za 6000 Kč i se SIM kartou a prvním kreditem. To byl rok 1998.

petr zamazal

Prestigio multiphone pap 3350 duo,1600 a klidně ho prodam za 1500 s obalem WG ktomu.