BEAES

Jaké vyzvánění na mobil?

Telefon má větší moc, než se na první pohled zdá. Velmi důležité je jakým tónem se hlásí o vaši pozornost, tvrdí nejmenovaná psycholožka…Jak hraje váš mobil? Jakou písničkou vás potěší?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Když mi někdo volá přehraje dvě slova z písničky Abstinuju od ČejkaBend „Zvoní mobil“ a když mi přijde SMS tak přehraje část písničky Sexuální akrobat od Rybičky48 „Přišla mi esemeska“.

Další odpovědi
Mousinek

yolanda be cool – pa americano

Martina S.

Melodie z filmu Halloween a Exorcist.