Freja

Jaký je lepší mobil?

Kdyžtak napište lepší. Ale je mi 10 tak něco vhodnýho pro mě pls. Nechci být zas závislák,… A taky napište pls přibližnou cenu,..

Nejlepší odpověď
zelezo1983

IPhone 4

Ja mam mobil HTC Windows 8 s a sem maximalne spokojenej her i aplikaci pro Windows je dost v mobilu mam ruzny stazeny

Další odpovědi
Majkl95

IPhone 4

Hele ty kecko :D já mám Nokia lumia 520 a sem mrtě spokojenej :D mám tu aplikací a her že bys čuměl jak péro z gauče :D já bych zas už nechtěl android páč sem měl Sony xperia typo a prostě katastrofa :D

Samsung Jung

Doplňuji:
Klikl jsem vedle… samozřejmě že Galaxi S4, když je to jejich vlajková loď

badisko

Samsung Galaxi S3

Kdyžtak napište lepší …No ale to ti chybi v ankete jina moznost .. pro me je to Nokia Lumia 800.. u ktere se tepve rozkoukavam nebot tel mam 2 dny stary ..
.. ale mam i samsung S5830i galaxy Ace ten je celkem peknej neco umi ..ale zadna slava ..cena kolem 3000 ± takze ten bych ti doporucil

Bedy

IPhone 4

10 leté holce bych žádný z těchto telefonů nekoupil, zejména z důvodu vyšší ceny. Ty prostě takhle drahý mobil nevyužiješ a snadno se můžeš stát terčem krádeže. Opravdu to nemyslím nijak zle. Telefon za 15 tisíc Kč, jako jen ten Samsung Galaxy S4, bych ti vážně nesvěřil.

Kdybych měl vybírat ze seznamu těchto mobilů, jednoznačně iPhone 4, neboť má kvalitní vyladěný operační systém a výbornou výbavu. I ta cena je už poměrně přijatelná, přesto si připrav takových 9 tisíc.

Co já bych tobě doporučil? Úměrně tvému věku bych vybíral mezi kvalitními levnými dotykáči jako je například Nokia Asha 311, který stojí něco málo přes 2 tisíce – na volání, posílání SMS, nějaké ty hry a eventuálně internet a Facebook by ti bohatě stačil. Na rozdíl od levných dotykáčů jiných výrobců je zde výborná podpora aplikací a her, snadno si je totiž můžeš stáhnout z jednoho místa přímo v mobilu.

Kdybys chtěla trochu něco lepšího, například kdybys chtěla používat nějaké lepší aplikace a tak podobně, tak ti doporučím mobil s operačním systémem Windows Phone. To třeba splňuje kvalitní a přitom levná Nokia Lumia 520 – cena kolem 3500 Kč. Případně můžu doporučit levný, byť solidní dotykový telefon ZTE Tania za nějakých 2,5 tisíce.

Pro Windows Phone? Podle mých zkušeností je to ideální operační systém pro mobily – je velmi úsporný na výkon, takže se hnedka jen tak nevybije, neseká se, není pomalý a je uživatelsky velmi přívětivý a jednoduchý. Kdo prostě nevyzkoušel, neví, o čem je řeč.
Je též velmi bezpečný a není nutno tam mít v provozu antivir nebo nemusí dávat absurdní práva aplikacím, která by je logicky vyžadovat neměla. Na co je třeba nějaké hře právo na přístup do kontaktů? To najdeš jen u Androidu, který opravdu nedoporučuji.

Navrch telefony s Windows Phone musí splňovat přísné normy od Microsoftu, takže se nemusíš bát, že by sis koupila nějakou šlupku, co sotva vydrží do konce záruční doby, která je všudemožně ošizená. I to je jeden z několika důvodů, proč třeba někteří, zejména ti asijští výrobci, moc telefonů s Windows Phone nevyrábějí.

Jsemtady

Samsung Galaxi S3 mini

Dokud se nenaucis psat bez chyb, tak bych ti zadny nedal.
Mno ale ten S3 mini je za rozumnej peniz av neznackovej bys nasla i lepsi. Mno Z toho co tam mas je parametrove nejlepsi S4/S3 ale ten pro tebe bude asi moc velkej nejspis mas drobne ruce a to bys nedala.
Na zvazeni by byl i treba Iphone 5C ale jako cena jina no. Pokud rada hrajes hry, tak zadnou Nokii, kdyz tak uz nejakou s win mobile.

robosobo

Samsung Galaxi S3

Doplňuji:
Podle mně je S4 dost předražená… Windows phone mám Lumii 800 a do WP bych znovu nešel. Většina aplikací co je na Android na WP není… Nebo je placená a na Androidu je zdarma… Windows Phone?? Už nikdy víc!!

Bedy

Faktická poznámka: Žádná Nokia s Windows Mobile neexsituje.