Co je lepší používat u mobilu?

Z hlediska volání, sms i přenosu dat.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

duální režim

Jasně že duální režim. Je to prosté. V Praze se připojíte pod UMTS (modernější – novější) ale co třeba na vesnici? Tam jim vystačí GSM buňka a pokud budete mít navoleno UMTS tak do GSM se nepřipojíte. Stejně tak na opak s GSM se do UMTS nepřipojíte. V zahraničí (Turecko, Egypt) jsem zjistil že tam u nich funguje jen GSM.

Další odpovědi
brillant

duální režim

Bedy

duální režim

Z hlediska volání, sms i přenosu dat je lepší duálka – pokud je k dispozici 3G signál, přene se to do 3G, pokud ne, jede to na 2G.

Pokud ale nepoužíváte internet v mobilu, je lepší 2G – je totiž úspornější na baterku.

Shizuka

duální režim