Thor841

Iphone 4S – Samsung Galaxy S3. Ktery?

Dobry den, prosim o pomoc. Mam moznost mit tyto dva telefony za dobrou cenu. Bohuzel nevim, pro ktery se mam rozhodnout. Poradite? Dekuji

Odpovědi
MonkeyKing

Samsung !!!

Iphone se nevyplatí, stejný funkce má iPod, který stojí 4 000, jen neumí volat.

Banán88

ja jsem pro iPhone.. dle meho mu konkuruje pouze Lenovo nebo Huawei , ale rozhodne ne Samsung

mozna by ses nemel ptat, ale zjistit si o cem jsou oba dva, osahat si je a hlavne vedet co po nich budes uzivatelsky chtit.. a pozor, iPhone neber pokud ma vyssi iOS nez sedmickovou radu, osmickova uz je na nej moc