Avatar uživatele
odik

Jaký mobil s GPS a WiFi?

Pár let zpátky se mi strašně líbily ty chytrý telefony (tehdy HTC TyTn apod.) ale nakonec jsem zkončil u klasickýho telefonu …
Teď už je mrtvej a já potřebuju náhradu – znovu se mi zalíbil nápad telefonu, kterej by mi poskytnul v autě (či na pěší procházce) aspoň takovou symbolickou GPS na zjištění, kde to jsem a kudy pryč (čím přesnější, tím lepší), WiFi by byla příjemná a na OS mi tak nezáleží (i když WM nemusim a o Androidu se mluví hezky)
Nepotřebuju super telefon, ale zas nechci na každou operaci telefonu čekat 10min, nabíjet ho 2× za den a platit víc než 9k

Máte nějakej tip? … zkušenosti … poznatky :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, annas, Fred před 5038 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Sony Ericsson Xperia X10 MINI by mohl být slušný a pohodlný vstup na pole chytrých telefonů …

X10 MINI narozdíl od jinych „dotykáčů“ s operacnim systemem Android umí na baterii vydržet i týden, rozmery ma take docela prakticke. GPS, kompas, akcelerometr, wifi, bluetooth nechybi.

existuje jeste o 1000kc drazsi varianta X10 MINI PRO, ktera ma vysouvatelnou hardwarovou klavesnici

zde je videorecenze http://www.you­tube.com/watch?v=tI­BuFv0sGZI

//

jinak v telefonu najdete jako v každém androidovi katalog dnes už asi 90 tisíc aplikací a her ke stažení, takže o rozšiřitelnost a univerzálnost nemusíte mít obavy.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek