odik

Jaký mobil s GPS a WiFi?

Pár let zpátky se mi strašně líbily ty chytrý telefony (tehdy HTC TyTn apod.) ale nakonec jsem zkončil u klasickýho telefonu …
Teď už je mrtvej a já potřebuju náhradu – znovu se mi zalíbil nápad telefonu, kterej by mi poskytnul v autě (či na pěší procházce) aspoň takovou symbolickou GPS na zjištění, kde to jsem a kudy pryč (čím přesnější, tím lepší), WiFi by byla příjemná a na OS mi tak nezáleží (i když WM nemusim a o Androidu se mluví hezky)
Nepotřebuju super telefon, ale zas nechci na každou operaci telefonu čekat 10min, nabíjet ho 2× za den a platit víc než 9k

Máte nějakej tip? … zkušenosti … poznatky :)

Nejlepší odpověď
anonym

Sony Ericsson Xperia X10 MINI by mohl být slušný a pohodlný vstup na pole chytrých telefonů …

X10 MINI narozdíl od jinych „dotykáčů“ s operacnim systemem Android umí na baterii vydržet i týden, rozmery ma take docela prakticke. GPS, kompas, akcelerometr, wifi, bluetooth nechybi.

existuje jeste o 1000kc drazsi varianta X10 MINI PRO, ktera ma vysouvatelnou hardwarovou klavesnici

zde je videorecenze http://www.you­tube.com/watch?v=tI­BuFv0sGZI

//

jinak v telefonu najdete jako v každém androidovi katalog dnes už asi 90 tisíc aplikací a her ke stažení, takže o rozšiřitelnost a univerzálnost nemusíte mít obavy.