balca

Aplikace pro Android-GPS.

Dobrý den,potřeboval bych aplikaci pro Android,která by mi sloužila k tomu,abych mohl,když jdu do lesa najít zase cestu zpátky.
Tím myslím,že bych přijel k lesu,v aplikaci bych si udělal bod(nebo zadal souřadnice)-vyhledalo by to mojí aktuální polohu pomocí GPS,mobil bych dal do kapsy a šel do lesa.Potom bych byl řekněme docela daleko a chtěl bych zjistit správný směr k autu,tak bych se jenom podíval na telefon a podle GPS by mi to vyhledalo mojí aktuální polohu,podle které bych se mohl nasměrovat na bod,který jsem si zadal.
Děkuji moc.

Odpovědi
alex.agent

Myslím, že ti mohu doporučit aplikaci Sygic. Nevím jestli jí znáš. A nevím jestli bude vše co potřebuješ umět, moc jsem jí ještě nezkoušel ale zatím jsem s ním spokojený.
Odkaz: https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.sygic.aura&fe­ature=search_re­sult#?t=W251bGw­sMSwxLDEsImNvbS5zeW­dpYy5hdXJhIl0.
Doplňuji:
Kdyžtak se podívej i na to hodnocení. Lidi jí chválí, lepší navigaci neznám.

Kdyžtak přeji hezký zbytek večera :)

anonym

předpokládám že spíš hledáš kompas s mapou, tohle ovšem umí už GOOGLE MAPY které máš v telefonu předinstalované, taky zobrazují kde zrovna stojíš a šipku jako kompas který ukazuje kterým směrem míříš telefonem.
Doplňuji:
pokud ti pro ten účel z nějakého důvodu google mapy nevyhovují zkus si v katalogu google play (market) najít aplikace „COMPASS“