lukas.lukas

Jaké jsou nejlevnější dotykové mobily ? (do 2000kč)

Nejlepší odpověď
Zámek

Tak pokoud chcete aby mobil něco uměl tak do 2000 Kč asi ne, ale kolem 2 a půl tisíce seženete už dotykový mobil s OS Android 2.1 Vodafone ZTE 945

Zdroj: http://mobile­.itek.cz/mobil­ni-telefony-ostatni/X8345425-Mobilni-telefon-ZTE-Vodafone&utm_sou­rce=seznamcz&ut­m_medium=ppc&ut­m_campaign=obec­na-placena

Další odpovědi
Losos

Ahoj, nebudu to vypisovat jmenovitě, zde odkaz, jistě si vybereš :)

http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/f:1651:3­87362;p:493/?o=4

Mimojiné nevím, proč odpovídající komentují „tímto stylem“ dotaz. Já osobně bych do mobilu nevrazil víc než 1000,– a to z jediného důvodu. Je to pouze mobil. Chci od něj, aby uměl telefonovat a psát SMS. Od focení mám doťák, od poslouchání hudby MP3 přehrávač, od hraní her PC. Takže si uvědomte, že ne každý musí od mobilu očekávat a požadovat to co vy.

DDarent

LG Kp500 cookie
Nokia 5230
Samsung star
vodafon 547i
alcatel OT-710

Promiňte jestli vás to urazí, ale ,,nechápu magora, kterej si koupí dotykáč za 2 litry!!!''

Hned se vám to rozbije, žádnej výkon, displej nemá pořádný ovládání, bez operačního systému, žádný wifi, malá obrazovka, namá podporu 3G, nemá Front Cam, slabej foťák, displej neni kapacitní, neni HD, nepodporuje mp4, pouze jpg. obrázky, slabá baterka, TFT, bez procesoru, ,,podřadný'' micro USB, nemá GPS modul, a takhle bych poh pokračovat eště 5 hodin!!!

arygnoc

http://aukro.cz

většinou čínskeho původu, ale dle mé skušenosti fungují.

RomanP

Pro DDaret
Jak tak pročítám tvé názory na určité témata jako třeba teď, tak já zase naopak nechápu tebe, dotyčný chce dotykový telefon nejspíš hlavně na telefonování a pokročilé funkce ho až tak nezajímají. Pro tebe vše co je jednoduché je špatné. Jsou lidé kteří co nemají v hlavě mají ve špičkové technice, nejspíš je to i tvůj případ.

Levné dotykáče najdete zde.I já zdílím názor že ne vše co je drahé je kvalitní
http://www.ma­ll.cz/dotykove-mobilni-telefony/apple,e­volve,htc,lg,miv­vy,motorola,no­kia,samsung,so­ny-ericsson/?av=1&s­ort=_price&gclid=CN_­2xseM5akCFUkT3wod2jWGZQ