Gizzy

Poradíte GPS aplikace do mobilu pro navigaci?

Ahoj. Jelikož jsem nový řidič už nějakej ten pátek a zatím si nechci kupovat gps do auta tak se chci zeptat nevíte o nějaký hodně dobrý aplikaci s gps na android (OFFLINE) ?

Nejlepší odpověď
klumprt

Já teď testuju Navfree, která je legálně zdarma. Moc jsem s tím ještě nenajezdil, ale vypadá to vcelku schopně, a aktuálně. Funguje to na mapách http://www.open­streetmap.org, což jsou mapy tvořené lidmi a volně použitelné. Proto to může být zdarma. Velké cesty ani komplikované městské bloudění jsem s tím nezkoušel, takže se neoodvažuju to zatím hodnotit, ale v tomto případě platí, že za zkoušku nic nedáš 🙂

Další odpovědi
brillant

Jestli myslíš navigaci tak jsem používal MapFactor Navigator.