dkk

jaký mobil za 2500 – 3500 Kč?

Ahoj, nejsem zrovna odborník na mobily, a tak bych chtěl poradit při koupi nového telefonu – nejraději bych za něj dal něco něco kolem 2500 Kč, ale jsem ochoten jít až do 3500 Kč.
Měl by mít dlouho životnost (tzn. při běžném používání alespoň 4–5 let), baterii která dlouho vydrží (budu jej používat hlavně na mp3), potom přehledný organizátor – alespoň dva budíky. Fotoaparát by měl mít alespoň 2.5 mpx – autofocus není potřeba, ale pokud by byl, bylo by to dobré. Samozřejmostí je také možnost paměťové karty a Javy. Nejlepší by bylo kdyby to byla značka Sony Ericsson, s tou mám dobré zkušenosti. Naopak hodně špatné mam se značkou Samsung, takže tu nechci.
Předem díky za odpověďi.

Nejlepší odpověď
Retko

Ahoj. Pokud ti nevadi trosku pouzity, tak bych radil jit treba do HTC mobilu (PDA). Za tu cenu se da najit vyborny pristroj, treba na bazos.cz a podobnych sajtech. Urcite tam bude mnohem vic veci, nez to co pozadujes, a mnoho dalsiho stahnes z netu.

V rychlovce jsem neco nasel, at mas predstavu http://mobil.ba­zos.cz/inzerat/7733325/­PRODAMVYMENIM-HTC-tattoo.php

A tady je vice o nem v (HTC Tatoo).

Zdroj: http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/htc-tattoo/specifi­kace/#section

Další odpovědi
vlastina

Teda podle toho kolik toho vyžadujete od mobilu,tak to vidím na vyšší cenový výdaj.Já nedám jinak dopustit na Nokii.

Martina S.

Nedávno jsem si koupila Sony Ericsson J10i Elm a stál 3500Kč.