Moniccc

Dotykový mobil pro mě? Potřebuju radu :)

Mám 17 let, sháním dotykový mobil, kvalitní, za přijatelnou cenu a se svěžím moderním designem :) Díky za rady!!!!
Doplňuji:
Moje požadavky jsou: foťák, hudební přehrávač, wifi.. nic extrémního nechci. Prostě na normální používání, ne na vychvalování a zabíjení času :) a přijatelná cena je tak do 4000,–

Nejlepší odpověď
geoorg

http://www.mo­bilmania.cz/ka­talog-mobilu/sc-63-c-1/default.aspx?ad­vsrch=1

zadej si parametry a vyber si 😉

co se týče dotykového displeje, tak vybírej rozhodně kapacitní.

Další odpovědi
Adéla Joon

Iphone (: Mám ho teprve pul roku a pořád jsem stejně nadšená jak když jsem si ho koupila. Je trošku dražší ale za to to stojí ;)

Michal Kole

Ono záleží co přesně potřebuješ a co je pro tebe přijatelná cena.

Napiš mi na mail michal.kolesa@seznam.cz

Popovídáme si (jaký chceš OS, jaké chceš podporu pmaěťových karet, hjaký hceš multimédia – foťák, kamera, MP3, videa),…

ondra07

Otázkou je, kolik je pro tebe přijatelná cena? Pro mě je to třeba kolem 3000 Kč za mobil nebo spíše 2500 Kč. Mám už 11. mobil, většinou byly z bazaru, ale snažím se vybírat co nejlepší. Teďka aktuálně mám Samsung Omnii 2 za 2500 Kč, nová se ještě prodává za 7000 Kč. Takže asi tak.
Jinak, mohla bys tady toho napsat o trochu více, co si představuješ, jakou značku, barvu, jestli to chceš třeba na videa, hudbu nebo na focení… :D
To je jinak těžké ti poradit :/ Mobilů je strašně moc .)

V dnešní době bych ti doporučil mobil s Androidem. A zrovna tenhle nevypadá špatně :) Foťák 3,2 mpx http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/huawei-u8650-sonic/specifikace/
A nebo si vyber něco z těhle: http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/f:1651:3­87362;2381:1;2479:101172­/?o=4 – Musíš si tam vložit ty vlastnosti, které chceš.. je to vlevo :)

astroamateur

hmm…jediný přijatelný telefon co stojí za něco je htc desire s kolem 5000 s androidem 2.3 (gingerbread-perník) jinak už jsou jen huawei a jinak bez OS (!NEDOPORUČUJU!) nějaký ten sony ericson (např: W890i) nebo nokia

Martty

Určitě doporučuji čínský telefon Anrecson V5. Já jsem s ním moc spokojena. Je kvalitní, rychlý a má hezký design. Tady je o něm víc http://www.ge­ret.cz/katalog/e­lektronika/te­lefony/smartpho­ny/mobilni-telefon-anrecson-v5-10250100