Avatar uživatele
Miisa

Dotykové telefony

Dobrý večer, budu si kupovat nový mobil, ale nejsem ještě rozhodnutá jestli dotykový, nebo normální. Jaké máte zkušenosti s dotykovými telefony? Zajímá mne cokoliv, výhody, nevýhody, atd. Doporučili byste mi normální nebo dotykový? Předem všem moc děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Georgo2010 před 4503 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Clooney

Dobrý den,

to záleží, na co jste zvyklá. V dnešní době bych však doporučil už dotykový, ale hlavně se nenechte napálit směšnými cenami, protože takovéto mobily vám vydrží tak 3–5 něsíců, a pak se rozpadnou. Takže jestli dotykový, tak doporučuji: a)z těch levnějších Huawei Ideos X3 nebo X5(ale to jsou opravdu ty levnější) b)z těch kvalitnějších HTC Wildfire S, Google Nexus S, Nokia X8, Sony Ericsson Xperia X8 nebo X10, HTC Sensation, ale to už zacházíme do dvanáctitisícových částek. No a pokud se rozhodnete pro klasický mobil s tlačítky, tak doporučuji(z vlas­tní zkušenosti)Nokia 6300(kvalita) a nebo Sony Ericsson Elm Greenheart.
Doufám, že jsem Vám napomohl a s pozdravem,

Clooney

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
okoun

No záleží na to co ho potřebuješ… Já mám nokii 5230 a na to volání a psaní sms, a píše se mi dobře, to stačí.A i nějaké ty hry a aplikace dobrý a cena je taky dobrá

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Katrous

myslim že je to jedno když si to ted vezmete tak se ted vyrabi oboje naraz že mate dotykovy displej a vysunovaci klavesu ale myslim ze dotykovej je lepsi protoze jsou to samozrejem nejnovejsi telefony

Zdroj: www.mikulashra­nice.wbs.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RomanP

To se zde řeší dost často

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uprednosnu­jete-dotykove-telefony-nebo-klasiku

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek