22aa

Je dobré koupit huawei mobile wifi v bazaru?

Dobrý den.
Je dobré koupit huawei mobile wifi z bazaru a nemusím mít 4g v mobilu a nemusí se platit?
Prosím je to namontované wifi kartou nebo je třeba 4g?
Děkuji. 22aa.

Odpovědi
Edison

Jistě, že se musí platit. Pokud jde o mobile WiFi, musí být vybaveno SIM kartou s příslušným tarifem, připojené do sítě. Pokud to nebude nejméně 4G, bude to prakticky k nepoužití.

elkon

Žádný mobil z bazaru, jsou to šunty.

Edison

Nemyslím, že by psala o mobilu… Ale o mobilním WiFi AP, nebo routeru.

22aa

To si mám koupit sračku z elektra vyrobenou z polska?
Nebo co?

mosoj

Už toho mám dost. Vyžeň hlavně sračky z tvé hlavy. Použil jsem tvůj slovník, znalosti ne, ty nemáš žádné!!!

Edison

Dyk ty vůbec netušíš, co chceš a na co se ptáš!! A co je na věci z Polska špatnýho? Stejně to všechno dělaj v Čajně…

22aa

Měl jsem tlačítkovej mobil s polska za 4 měsíce rozbitej a tablet do tejdne + madarskej tablet za 2 dny. V elektru jsou tam samý levný křápy.

elkon

Když jsi dřevák, který neumí nakupovat, tak nadávej hlavně sobě.

nyjono

Až budeš psát smysluplné otázky a budeš mít kačky na nákup mimo bazar. To je odpověď na to … Nebo co?

22aa

Jinak mě se žádná pohádky ve škole nelíbí když rozbiju mobil s androidem za 2 dny.
Mám si vybrat bolta,lvího krále 1,2,3,4 (2019) nebo třebas paddington 2 nebo co mám dělat?

elkon

Ve škole se máš učit a ne si hrát s blbinami, abys něco uměl a nemusel se ptát jako pako.