Sári

Potřebuji poradit s koupí telefonu. Mám několik kritérií:

(Předesílám, že telefon nemusí splňovat úplně všechna kritéria.)

  • fotoaparát alespoň 5 megapixelů
  • druhý fotoaparát z přední strany telefonu
  • QWERTY klávesnice (at už vysouvací, nebo ve stylu klasického BlackBerry)
  • dostupnost v bílé barvě
  • cena max. 9 000 (samozřejmě čím nižší, tím lepší)
  • dotykový displej
  • co nejlepší výdrž baterie
  • možnost internetu v telefonu, ne jen připojení wifi

Příkladem takového telefonu je HTC Chacha, ten však kvůli osobním důvodům nepřipadá v úvahu.
Předem děkuji za snahu odpovědi, ráda si přečtu vlastní zkušenosti.

Odpovědi
mosoj

Cha, cha a co budeš dělat s těma magapixelama. Jedině nakládat do octa .

anonym

tím požadavkem na tlačítkovou klávesnici jste trochu přetáhl tachometr.

Protože ty nejlepší telefony které by jinak vašim požadavkům perfektně vyhovovaly mají klávesnice pouze dotykové. (například samsung galaxy i9100 nebo huawei honor )

pokud na tlačítkové klávesnici skutečně trváte, pak se nabízí některé starší méně výkonné modely jako třeba HTC DESIRE Z http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/htc-desire-z/ nebo o něco výkonější Sony Ericsson Xperia PRO zde http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/sony-ericsson-xperia-pro/ … opravdu špičkové modely však najdete dnes už jen bez tlačítkové klávesnice
Doplňuji:
osobně bych tedy vzhledem k nastavené ceně doporučil GALAXY S II i9100 a to přesto že tlačítkovou klávesnici nemá, díky moderním způsobům psaní na dotykové klávesnici (tzv. SWYPE) je možné psát velmi rychle i na té obrazovkové a ostatní parametry telefonu jsou opravdu na výši včetně fotoaparátu.