Mika124

Mobilní telefon s qwerty klávesnicí?

Našel by se mobil, který má qwerty klávesnici, wifi a hlavně je levný.. tak kolem 3000 Kč?
Doplňuji:
nejlépe vysunovací klávesnice

Nejlepší odpověď
Bedy

To bude trošku problém, zvlášť v cenové relaci kolem 3 tisíc.
Pokud to musí být nutně nový mobil s vysunovací QWERTY klávesnicí a splňovat ostatní Vaše požadavky, tak jedině snad Sony Ericsson Xperia X2, který se dá koupit už jen zde: http://www.han­dymobil.cz/so­ny-ericsson-xperia-x2-cerna (podle Heuréky).

Kdyby vysunovací QWERTY klávesnice nebyla nutnou podmínkou, tak by se dalo uvažovat o Nokia Asha 302 nebo Blackberry 8520 Curve či Nokia Asha 210.

Pokud by Vám nevadil mobil z druhé ruky a musel by mít výsuvnou klávesnici, tak doporučím HTC 7 Pro (asi nejlepší volba, má velmi pohodlnou klávesnici, Windows Phone – takže velká podpora aplikací a her), Sony Ericsson U8i Vivaz Pro, Nokia N97 či Nokia C6–00 (ty dvě mají ale rezistivní displej, to je dobrý pro lidi, co mají dlouhé nehty nebo mají gelovky, neboť jim by se takový displej měl ovládat lépe).

Kdybyste náhodou narazil na nějaký Android telefon, tak pozor v této cenové relaci. Proč? Obvykle takové telefony mají strašně slabý procesor (méně jak 1GHz), málo operační paměti (méně jak 512MB) a to se téměř nedá používat, plánujete-li tam používat nějaké aplikace (zamrzá, pomalé, otravné hlášky o nedostatku operační paměti apod.).
Většinou taky mají starý Android 2.3 bez možnosti upgradu na novější. Takže to se vyplatí radši i ten operační systém oželet (vizte Nokia Asha) nebo zvolit i ten Symbian (u Nokii stále dobrá oficiální podpora aplikací a her – možnost stahování z Nokia Obchodu). Nejlepší volbou v této cenové relaci je buď Windows Phone nebo Blackberry.

Další odpovědi
arygnoc

v tejto cenovej relácii?

niekde v záložni …

s pevnou qwerty tak BlackBerry 9720 Samoa, BlackBerry 9320 Curve.

zelezo1983

Pockej na Bedyho… on tady je machr prez mobily a urcite ti neco poradi

Tommii21

http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/nokia-asha-210-dual/specifika­ce/#section

Supercom

Ja mam Sony Ericsson Xperia Mini Pro. Ten sice stoji vic nez 3000, ale Sony Erisccon Xperia X10 Mini Pro (jeho mladsi bratr) by mohl stat min ;)

Bedy

Velice si vážím vašeho doporučení pánové, jsem rád za každou zpětnou vazbu…
Hamon: Odpověď, co jsem psal tazateli, je vlastně i pro Vás.

Majkl95

Počkejte si na bedyho :) snad se tu objeví :D bedy@outlook.com

Hamon

A kdyby byla klávesnice vysouvací do strany, ne dolů, byl bych vděčný i já.