bazinka

Lze upgradovat Android z verze 2.3 na novější?

Lze upgradovat Android z verze 2.3 na novější? A jak? Jedná se o mobilní telefon HTC Desire S s HTC sense 3.0. Děkuji.

Parametry:
paměť RAM: 768 MB
frekvence procesoru: 1 GHz
1 jádro

Odpovědi
jáára

Ano, ale bude to pomalé. Prakticky k nepoužitelný. Android 4.4.x

zelí

Ano, u tohohle telefonu to jde. Minimálně na android 4… Dál sem to neskoupal ale na verzi 5 bych to neviděl.
Dělá se to v Nastavení→ Aktualizace softwaru, nebo tak něco. Htc jsem neměl, ale mělo by to být podobné.
Máte-li mobil od oprátora, tak to jít nemusí. Operátoři si ROM dále upravují a čas od času se na to vykašlou. Zvlášť na starší low-endy.