Peťulinečka

Jak přeinstalovat android ?

mám android 2.3.4 a chtěla bych ho nějak přeinstalovat na výkonější android .. jak to udělat ??

Odpovědi
ven.cik

Jestli chceš novější verzi, tak stačí jen android aktualizovat, budeš to mít někde v nastavení telefonu, nevím co máš za mobil tak se v tom zkus pohrabat, ale otázkou je jestli tvůj mobil bude podporovat novější verzi, třeba ti to ani nepůjde…:/

anonym

To není jen tak, člověk musí mít trochu zkušeností a také se jedná co je to za zařízení, ne všude jde nahrát customizovaná romka, víc si přečti na androidforu.
Tobě se jedná asi ne o výkonější, ale novější.

Zdroj: http://android­forum.cz/

Bedy

Opatrně se slovem výkonnější – ono někdy novější Android 4.0 je na některých zařízeních méně výkonný, jak Android 2.3.4
No co je to za zařízení (výrobce+model), kde chceš aktualizovat Android? To je důležitá otázka, protože ne všechna zařízení podporují novější verzi Androidu.

jiri Linhart

Nac slozite preinstalovavat ? Kup novej. Treba Android 5.1 ,jako Lenovo,ten poridis novej do 3 tisic !