sara46

Jak přeinstalovat OS v telefonu

Dobrý de, jak přeinstalovat windows phone 7 na android 4.0? Pokud to teda jde… Děkuji za odpověď:)
Doplňuji:
V telefonu Htc 7 pro

Odpovědi
Pilot486

teoreticky by měl jít android na každé zařízení podporující min. požadavky, ale funkčnost se liší model od modelu. Bylo by dobré uvézt konkrétní model přístroje na kterém chcete tuto změnu provést.
Doplňuji:
V tomto případě není zatím možnost instalace androida 4 a nejspíš se k tomu ani neblíží. Co jsem tak koukal, tak lidé si spíše pochvalují WP a nemají zájem o android.

Z vlastní zkušenosti vím, že na tuto operaci je nejlepší HTC HD2, kam lze nainstalovat android se 100% funkčností.