p-e-t

Přeinstalování operačního systému v mobilu?? Jak?

Jak mohu přeinstalovat na mobilu OS Windows mobile 6.5 na Android 2.3 nebo 2.2 jak to udělám, je to složité? Předem dekuji za vaše odpovedi.

Nejlepší odpověď
beer

Tak to by mne taky zajímalo ) Pochybuju že to vůbec půjde, spíš ne..

Další odpovědi
DDarent

předpokládam, že máte HTC touch HD2, a Windows mobile 6.5 dává strašně výhod oproti androidu, například Flash 9, podporuje AVi........... Nechápu ,,magora'' co si přeinstaluje na Android, a navíc to ani nejde, protože má specifický vlastnosti!!!!!!!
Doplňuji:
George: Prostě Android 2.3 podle mně nemá nic co by stálo za to!!!!! je to k ničemu a je to to samí, jako bez OS...... WM 6.5 má windows media player, spustí internet exploer, spustí videa na internetu protože má Flash 9, má strašně výhod!!!! kdyby sem si měl vybrat mezi Android 3 a WM 6.5 byl by to rozhodně Android 3, ale prostě Android 2.3 nemá cenu..... snad jedině Android market a google maps, ale WM je lepší!!'

casey

Domnivam se, ze instalace jineho os by mohlo byt mozne pouze za predpokladu, ze stejny typ a model telefonu vyrobce prodava i s jinym os.
V tomto pripade win mobile a android.
os vzdy obsahuje jiz ovladace pro vsechny komponenty telefonu a vydava se jako aktualizace rom pro kazdy model telefonu vzlast.
Neni to jako u pc, kdy instalujete samotny os a pak zaplaty, ovladace atd..

Jestli tento telefon, na kterym mate win mobile 6.5 vyrobce zaroven neprodaval i s androidem, tak potrebnou instalaci tezko sezenete.

anonym

DDarent to vzal trochu od podlahy že ? 🙂
ale vůbec nemá pravdu.

Android má samozřejmě řadu výhod proti dnes už zastaralému a vývojáři dávno opuštěnému systému WM65, který už se v žádném z nových telefonů neobjevuje už více než rok – Android má naproti tomu moderní jednoduše použitelné prostředí, je to nejpoužívanější mobilní operační systém vůbec a nechybí mu obrovské množství dobře odladěných aplikací i her v jednotném katalogu (http://market­.android.com ). Android má pochopitelně i podporu Flash, obecně má daleko vyspělejší internetový prohlížeč než jaký najdete v původním WP65 systému. Instalace Androida na HD2 naštěstí možná je a funguje to bez problémů.

instalujte androdi z balíku připraveného pro telefony HD2, instalační balík se jmenuje „TyphooN CyanogenMod 7“ a zde najdete video návod jak na to
http://www.ja­yceooi.com/2011/01­/07/how-to-install-nand-android-on-htc-hd2-with-clockworkmod-recovery-video/

A toto je asi nejužitečnější odkaz , návod přímo od autora instačního balíku „TyphooN CyanogenMod 7“ kde najdete vše potřebné
http://forum.xda-developers.com/show­thread.php?t=933951

českou diskusi na toto téma najdete zde
http://smartma­nia.mobilmani­a.cz/forum/vi­ewtopic.php?f=162&t­=24887

RomanP

změnit typ OS v mobilu nejde. Jde jen navýšit na nejnovější verzi, pokud to výrobce umožňuje.

DDarent
Pokud chceš dokonalý mobil tak kup nahryzlé jablko . Nemusíš potom řešit multimédia či net . iPhone je prý vrchol dokonalosti .