zzzzz

Je lepší program (OS) do mobilu Windows nebo Android?

Když mám v mobilu Sony Ericson Android, můžu si tam nějak stáhnout místo něj Windows?

Všem předem děkuji za rady a přeji hezkej, usněženej den 🙂

Nejlepší odpověď
gecco

Velmi pravděpodobně ne – mobily jsou proprietálními systémy…
😉
Jaký máš typ?

Další odpovědi
Emefej

Obávám se, že to nejde.

sesednizkola

To bys musela bejt poradnej machr pres mobily :D na youtube je dokonce video, jak nekdo dostane Android na iPhone :D asi to pujde,ale tezko v domacich podminkach cloveka, ktery o tom moc nevi :)

Hykam

Asi by to šlo, ale bude to zlobit, nedoporučuje se ani instalace novější verze, než která byla instalovaná výrobcem, nemluvím o aktualizacích, ty samozřejmě ano. Alespoň u Androidu to platí.