novakmartin

Aktualizece androidu

mám samsung galaxy gio android 2.2 a chci 2.3 jak na to? na internetu jsem se dočetl že to má být v možnostech „o zařízení“ v mém případě tam mám o telefonu ale o aktualizaci nikde nic. díky za odpovědi.
Doplňuji:
ještě se chci zeptat přijdu o data ?

Nejlepší odpověď
beer

Lze upgradovat na Android 2.3.6 (nevím zda není ještě novější) pomocí Kies Samsung. Data si to samozřejmě při stahování vezme.

Další odpovědi
Bedy

O data v mobilu se bát nemusíte, ale mohou být účtovány poplatky za připojení k internetu přes operátora. Pokud máte možnsot stáhnout ty aktualizace přes Wi-Fi, doporučuju Wi-Fi použít.

Aby bylo možné zkontrolovat dostupnost aktualizací, tak mobil musí být připojený k internetu.

Nebo jak píše beer – lze to aktualizovat přes Samsung Kies.