novakmartin

Poradíte mobil do 4000 Kč, a to s nejlepším možným foťákem?

Mobil do 4000 s co nejlepším foťákem?

Prosím poraďte nějaký mobil s co nejlepším foťákem do 4000. Děkuji

Odpovědi
Petr1491

Ahoj, nedávno jsem testoval model Xiaomi Redmi Note 5 3GB/32GB Global, který se do tvé cenové výše skoro vleze. Fotí hodně dobře a selfie obrázky jsou fakt perfektní. Přední foťák má 13 megapixelů. Jinak telefon natáčí i ve Full HD a kvalita je také slušná. Telefon má navíc nejnovější systém Android 8.1 Oreo a zvládne i hodně náročné hry. Takže nejenže dobře fotí, ale i dobře funguje. Tady se můžeš podívat na recenzi, kde jsou i fotky a videa: https://www.tes­tado.cz/recen­ze-xiaomi-redmi-note-5-3gb-32gb-global/

Usoman

Moje zkušenost je ta, že mobil jedině nad 6 000 kč. Měl jsem za 4500 a 5500 kč. Odešli mi do roka. Před 2 roky jsem si koupil Lenovo P2 za 9 000 a nemohu si to vynachválit.

Do 4 litrů bych to neriskoval. Jo a abych nezapomněl, nikdy ne značku Xiaomi. Ne, že se třem mým známým celý dojebal do měsíce, ještě ostatními výrobky šidí zákazníky lživými parametry.

brnakjakopol

Obecně nesouhlasím s tím, že telefon pod pět tisíc není funkční. Vlastním Honor 6A za pár korun jako náhradní variantu a je zcela bezproblémový, funkčních kousků okolo této částky vybereš spoustu viz třeba
https://www.a­recenze.cz/mo­bily/
Pokud se ale jedná o fotomobil, jsem už trochu skeptičtější, dobrý foťák za tuto cenu nevím nevím, slyšel jsem, že u některých levných Honorů to je celkem ok a obecně se tímto chlubí Nubie.