Ivabe

Jaký dotykový mobil fotí nejlépe?

Doplňuji:
Na SE Satio jsem koukala a chybí mu hodně funkcí, a Nokia 8 i IPhone4 jsou na mě moc drahé, nevíte ještě o nějakých mobilech třeba s 5, či 8 megapixeli? asi do 7 tisíc.

Nejlepší odpověď
Hillx

Dobrý den,

nevím jak teď po představení nových modelů na WMC, ale v dnešní den bych za nejlepší fotomobily považoval Nokii N8, iPhone 4 a SonnyEricsson Satio.
Doplňuji:
Není nic jednoduššího než použít například katalog na serveru mobilmania.

http://www.mo­bilmania.cz/de­fault.aspcx/ka­talog-mobilu/sc-63-c-1/default.aspx?ca­talog=1&advsrch=1&sec­tion=63

Pak už stačí pouze zohlednit fakty jako jsou značka, OS atd.

Další odpovědi
anonym

zkuste Androd telefony … narozdil od iPhonu nejsou predrazene a funkcne jsou vybaveny luxusně.

zde >>
http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/f:2479:1­01172/

konkrétně třeba HTC Desire za asi 8500,–
nebo SAMSUNG S5830 Galaxy Ace za 7100,–
LG P500 Optimus One za 4800,–
atd…

KuByk002

ANo nejlepší rada, čím víc MPix tím lepší foťák, ale chlapče existujou i věci které se jmenujou Ostrost, barevnost, světelnost a ne jen rozlišení…
Pro příklad nokia C7 má sice 8Mpix, ale nemá autofokus, takže fotky s ní budou stát za starou Belu, zato jiný i s pěti MPix dokáže krásné fotky…
http://www.mo­bilmania.cz/ka­talog-mobilu/sc-63-c-1/default.aspx?ca­talog=1&advsrch=1&sec­tion=63
projít si ty telefony, vše ohledně nic je tam napsané, ještě bych tam doplnil Samsung Galaxy Ace, který se taky dá sehnat do těch 7 tisíc :D

Zdroj: vědomosti :D

DDarent

Tak si najdi mobily a ten kterej bude mít nejvíc mpx tak ten je nejlepší.....

Ivabe

Na SE Satio jsem koukala a chybí mu hodně funkcí, a Nokia 8 i IPhone4 jsou na mě moc drahé, nevíte ještě o nějakých mobilech třeba s 5, či 8 megapixeli? asi do 7 tisíc