Zaibatsu

Jaký telefon byste doporučili?

Zdravím, chtěl bych nějaký lepší telefon, ochoten jsem dát tak 6 000,–. Rád bych měl telefon s dobrým foťákem, odolný, s rychlým procesorem a nejlépe s androidem kvůli kompatibilitě aplikací. Zatím jsem si to vyfiltroval na Lenovo P70 nebo Sony Xperia M4 Aqua. Který z nich byste doporučili nebo máte typ na nějaký úplně jiný, který by se jim podobal?

Odpovědi
baryyk500

Mohu doporucit znacku samsung. Tato znacka je velice dobra. Samsung ma dobry fotak,procesor i android. Ja mam samsung galaxy S4 a jsem spokojena. Dela krasne fotky a dobre zaostruje. Timto rikam jen svuj nazor takze je jen navas zda o tom budete premyslet :)

jáára

re:baryyk500 Šamšulungy jsou největší kaše. velkým obloukem od nich.

A tazatel už si stejně vybral. Zdar!

KdoSiOdJinud

P70 je dobré, alternativa k němu je Huawei P8 Lite. Podporuje NFC, navíc všechny pásma LTE, má novější verzi androidu, k záporům patří oproti P70 menší baterie. ;)

Tobbycz

Raději než P70 bych zvolil S60, jelikož P70 nemá zrovna nejlepší fotoaparát.