GangstaHelper

Informace o tarifu přes net

Dá se nějak přihlásit u O2 a zjistit, jaký tarif mám a za kolik volám, popřípadě najít a změnit údaje tohoto charakteru ? Vím, že u T-Mobilu to jde, ale nevím jak u O2.

Díky
Doplňuji:
Lencis : No jo, jenže nejsem paušálový zákazník, tj. nemám referenční číslo ;/

Nejlepší odpověď
Lencis

Samozřejmě že i O2 má své stránky na kterých musíte přihlásit přes MOJE KONTO

Služba moje konto slouží pro ovládání, aktivaci a deaktivaci služeb přes webový portál.

Takže:

  • klikněte na odkaz dole
  • v dolní části (v oblasti „často hledané“ klikněte na MOJE KONTO
  • zde se musíte přihlásit (tyto údaje vám zaslali z O2 při zřízení)
  • Neznáte-li své přístupové údaje do aplikace Moje konto, klikněte na odkaz dole a postupujte dle pokynů.

Jakmile se přihlásíte budete moci zjistit všechny informace o svém tarifu a budete moci i provádět změny 😉

Zdroj: http://www.cz­.o2.com/osobni/pe­ce_a_podpora/in­dex.html

Další odpovědi
Dandi

Boužel zatím o žádné takové možnosti nevím…

alenka901

no já vím že u t-mobile se to nazývá utrata zkus se podívat na str O2 snad tam něco najdeš

Attack-design

pokud nemáte paušál po zaregistrování zjistíte výpis hovorů, www.o2.cz – registrace

pepee32

tak to bohužel netuším