FikeCZ

Nokia 500 wifi

Dostal sem nokiu 500 a potřebuji zjistit jak se mam připojit na moji wifi sit…A otazka když budu na te wifi tak mi to nebude odečítat peníze z kreditu že?
Doplňuji:
Ok děkuji ti :) po hledani sem to našel v nastaveni připojeni a tam wifi..našlo mi to site připojil sem na svoji a hned mi naskočil prohližeč :) Děkuji moc :)

Nejlepší odpověď
kapka

Odpovím Vám aspoň částečně, podrobný návod, co kde zmáčknout nevím. To by Vám řekli v obchodě, kde jste mobil koupil. Nebo to máte možná v návodu.
Dcera má HTC s wifi, takže budu vycházet z toho, co vím.
Peníze Vám to z kreditu odečítat nebude. Tedy pokud nebudete mít zároveň aktivovaný internet v mobilu. Myslím tu druhou možnost, jak se dostat na net, tu placenou. Dceři to nějak nastavili přímo v obchodě, aby měla tu placenou možnost vyplou. Jednou jsem na displeji omylem na něco klikla a aktivovala to, přišla mi hned sms, takže jsem věděla, že budu platit minimálně za jeden den připojení. Dalo se to zase vypnout.
Na wifi doma se dcera poprvé musela připojit heslem. Tedy zadat do mobilu heslo k našemu připojení na net. Když jsem si koupila druhý NB, tak jsem musela heslo také nejprve zadat, nevěděla jsem ho, tak jsem zavolala poskytovateli internetu a tam mi ho řekli, tedy to, které nastavili oni, když nám net zřizovali. My heslo neměnili, takže bylo funkční. Pokud tam heslo žádné zadané nemáte, tak Vás to připojí hned. Tedy po aktivaci wifi v mobilu /na něco kliknout/, protože to se dá taky zapínat a vypínat.
Budete se moci připojit přes wifi na net i všude, kde bude signál a free wifi, nechráněná heslem. Bývá to v okolí některých restaurací, často v nákupních střediscích. Také v busu Student Agenci a v jeho okolí.
Já myslela, že holku tuhle přetrhnu, když si chtěla jít na autobusovým nádraží stoupnout doprostřed příjezdový a odstavný plochy vedle busu SA, že prý aby měla signál. Že se tam motat nesmí, to ji jaksi nenapadlo… 🙂
V každém případě přes wifi budete kdekoli připojen zdarma. Pokud tedy nebudete třeba v nějaké restauraci, kde se připojíte pouze heslem a to Vám sdělí jen za poplatek.Zkušenosti s tím nemám, ale prý se to tak někdy dělá.