Vlosa_xD

Jaký máte názor na Windows 10???

Co si o něm myslíte?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Používám Linux, na Windovs 10 nemám žádný názor.

Další odpovědi
led

Podľa predbežnej prehliadky vyzerá lepšie než Win8 a 8.1. Dobrá je ponuka Štart v kombinácii Metro a klasickej ponuky Štart.
V Metro obrazovke kliknutím na okno aplikácie sa vám ukáže zoznam nainštalovaných programov, včetne možnosti ich odinštalácie.
Ikony sú graficky čistejšie.
Technicky: môže sa použiť aj na staršom (slabšom) počítači.
Doplňuji:
leporela22,
nič nie je zadarmo, ani v prípade Windows10. Bezplatná inštalácia nového systému

  • trvá len v období od 29.6.2015 do 28.6.2016
  • ako plné upgrade z legálnych (tj u microsoftu registrovaných) windows7,8, 8.1 (neplatí v prípade windows RT)
  • v prípade nelegálnych windows neplatí plné upgrade, ale s obmedzením a grafickým označením pirátskej zástavy na ploche.

Mnohé sprievodné programy systému, doteraz bezplatné, v novom systéme Win10 prechádzajú do sekcie platených programov.

Klaproth

Nemyslím si nic, používám jiný OS.

leporela22

Používám Win 7 a Win 8 jsem nikdy neměl je to hnus nevypadá to jako počítač ale tablet a to není moc dobré jelikož se v 10 vrátí nabídka start tak to je hodně dobrá zpráva. Ale hlavní plus Win 10 je ten že se spojí windows obchody s aplikacemi na mobilní verze a budou jednotné a taky to že budou zadarmo

led

Doplnok k odpovedi, aby nedošlo k omylu:
Bezplatné windows 10 je len v prípade upgrade win7–8,1.
V prípade novej inštalácie je windows 10 platené.