zl@tk@

Jaký máte názor na VOYO? Mám na mysli placenou službu na stahování filmů,kterou spustila TV NOVA

Nejlepší odpověď
RomanP

Asi takto pokud se budou dát stahovat filmy z netu grátis tak mě vůbec Voyo a ještě k tomu z té zlodějské Novy nezajímají

Další odpovědi
BELA81

Myslím že je to předražené.A myslím že když si to člověk předplatí tak ho to podvědomě může zavazovat k tomu aby neustále sledoval filmy,seriály a může se z toho vyvinout závislost.

Damiana

Jasné lupičství zaměřené na ty, kteří se neorientují na netu.