Nukina

Jak mám ve Windows Media Playeru 10 vypálit mp3 disk?

Přetáhnu písničky do podokna seznamu a WMP mi je automaticky rozdělí na několik CD disků, nebo mi vypálí Data disk

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Napadá mě projít možnost

http://www.zdar­ma.org/76-cdburnerxp-vypalovani-cd-dvd/

Posuď, jestli najdeš požadovanou funkci. WMP to neumí.

Další odpovědi
mosoj

WMP převede Mp 3, wav, na formát zvukového CD
WPL, M3U. Na co potřebujete CD s MP3?

Obráceně to WMP dovede. Převede obsah CD na formát MP 3.

Honzucha

Pokud ty MP3 chcete mít jako hudební CD a chcete je poslouchat v CD přehrávači tak je vypalte jako Zvukový disk. Pokud tam přetáhnete hodně písniček tak vám to automaticky rozdělí na více hudebních CD disků.
Vypalování si nastavujete v Nastavení vypalování (nahoře v pravo), kde vyberete Zvukový disk CD.

Pokud chcete mít ty mp3 jen zálohované data tak je vypalte jako Datový disk CD nebo DVD

Hlada

Jestli máte vstupní formát také mp3, tak ho vypálíte jako datové.

Nukina

Honzucha: Proč mám poslouchat obyčejná CD s 80 minutovým záznamem, když můžu přehrávat mp3 disk a jednotlivá alba listovat? Rozumné, ne?

Nukina

ne, pardon, pro „mosoj“ 🙂