Avatar uživatele
AmazedWolf

Jaký máte názor na Windows 8?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3287 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-si-ze-je-windows-8-dobry?podobna=1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Win 8 má úplně zbytečně a kontraproduktivně překopané UI, cílené na zábavu (dotykové displeje). Na tom efektivně pracovat (ale opravdu tím myslím pracovat, ne bavit se) nejde. Kapitolou samou o sobě je pak update z win8 na win 8.1, slyšel jsem spousty lidí si stěžovat, jak jim po tom něco nefunguje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

..že to žere čas zhruba stejně jak kdysi XPéčka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

mám je na všech počítačích, co chceš vědět

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já jen pozitivní,mám sice win 8.1,dlaždice nepoužívám,skryl jsem to,stejně tak nepoužívám store a dal jsem si nabídku start do programu jako to bylo u xpéček,win 7 a vist,tedy žádný problém nemám.
Jsem spokojený.
Doplňuji:
Ještě doplním,že win 8,1 má krásnej editor na zpracování fotek:
http://wmmani­a.cz/software/gra­fika/integrova­ny-fotoeditor-ve-windows-8-1/

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Grub2Win je utilitka s grafickým rozhraním, například kde můžete nastavit priority, který operační systém má první nastartovat. Je to něco jako nabídka ve Windows v ovládacím panelu Systém-Upřesnit nastavení systému-Upřesnit-Nastavení spusštění a zotavení systému, jen s o něco širší možnsoti nastavení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Misirik

Nemám rád dlaždice jinak design je trochu předělaný (vyhlazený).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kaas20

ja osobne jsem je na zkousku do pc dal tu zkusební tricetidení verzi podle me strasne neprehledne vse slozite najit a podle meho nejsou chopny pracovat stejne rychle jako win7 je dokonce hromadu lidi kterí tvrdi ze microsoft kdyz vyda nove win tak to slo tak za sebou a bylo to 98 ok ,2000(milenium) spatne , xp v pohode ,vista propadak,win7 asi to nejlepsí :) ,a windows 8 ? asi propadak :) opet a muzem jen cekat scim prijdou win 10

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek