hacker585

Windows 10 upgrade nefunguje. Co s tím?

Dobrý den, mám Windows 7 professional 64bit.
Chtěl bych upgradovat na Windows 10 Education, protože na ten mám legální klíč. Nějaké rady jak to provést? Děkuji.

Odpovědi
anonym

Jediná má rada je – neinstalovat. Podívej se na další dotazy a pochopíš, že to není nic moc.

anonym

Buď rád,že to nejde,zůstaň kde jsi nebo zvol 8.1.to je dobrá volba,věř mi.
Níže jsou dotazy na win 10
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=win10

anonym

po té, co se mi vychytaly mouchy po upgrade ze sedmiček na desítky, jsem spokojen, tak nevím, co proti někteří mají. osmičky mám na jiném NB a to je pro mě nepřehledný systém

loken

Mám dva počítace – notebook, kde jsem měl Win 8.1. a jsem nesmírně rád, že jsem ho upgradoval na Win 10, protože ty osmičky byl opravdu strašný systém.

Potom mám stolní PC, kde mám Win 7 a zatím nemám důvod upgradovat na Win 10, protože ty sedmičky šlapou výborně a nevidím žádný důvod proč přecházet na desítky, protože nepřináší nic extra nového…