mikee.nikee

Jak znovu spustit průzkumník (explorer.exe) ?

Omylem jsem ve správce úkoh ukončil proces explorer.exe a teď mi z plochy zmizeli složky a lišta. Jak to vrátit zpět ?
Doplňuji:
Děkuji, už jsem to jednou zkoušel a nešlo to. No asi jenom překlep.Děkuji, hezký den.

mikee.nikee

Nejlepší odpověď
anonym

No – explorer.exe není Průzkumník…
😉
Zkus spustit Správce úloh (Ctrl+Alt+Del), v menu Soubor – Nová úloha, napiš „explorer“ a potvrď.
Ale jednodušší bude, když počítač restartuješ – kdoví, co´s ještě (nevhodně) ukončil…

Další odpovědi
štamgast

Restartuj PC.

anonym

V menu správce souborů Soubor – Nová úloha a napiš explorer.