Acer

Proč mi nejde spustit google chrome ale ostatní prohlížeče jdou?

Nejde mi spustit google chrome a ostatní jdou ale když se pokusím o otevření tak jako kdyby nereagovalo a když ji chci odinstalovat tak to píše že je otevřená resetnu PC a odinstaluji ale chci ji jak mám udělat aby šla na jinym PC mi šla tak prosím o pomoc.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Nějaká porušená instalace.

Dej Ovládací Panely, Odinstalovat program a po odinstalaci vymaž bordel např. Wise Registry Cleaner a pak znova nainstaluj.

Další odpovědi
bolak

Něco se ti tam podělalo, proces je nejspíš spuštěnej ale máš nějakou chybu v zobrazení prohlížeče. Mrkni se do správce úloh (CTRL+SHIFT+ES­CAPE).

Všechny procesy „chrome.exe“ ukonči a zkus to znova. Když to nepomůže, reinstaluj prohlížeč. Pak už by to mělo jít.

Teoreticky to ještě může sabotovat firewall nebo sis tam mohl nainstalovat nějaký vadný nebo zastaralý rozšíření a chrome se ho pořád dokola pokouší zprovoznit.

Před reinstalem si nezapomeň sejvnout záložky.