Jsemtady

Poradíte nejlepší free program pro natáčení videa z PC her?

Chtěl bych točit videorecenze na PC hry. Dlouhé cca 5–10min, ideálně pokud by se k tomu dalo i něco namluvit přes mic. Nějaké free řešení, nenáročné na pc, děkuji.
Doplňuji:
Fraps je prý dost náročný a típe obrázky, je nějaký nenáročný program?

Nejlepší odpověď
jennysh

Váš popis odpovídá přesně tady tomu Programu, který splňuje váš účel. Snad budete spokojen http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/zachy­covani_obrazov­ky/free-screen-recorder/

Další odpovědi
DDarent

Stáhnout si fraps z ulož.to aby byla plná verze. varuju že natáčení ve frapsu je náročné na pamět!!!! dají se dělat i screenshoty a zároven zobrazuje výkon počítače