krevfan

Jaký je nejlepší software na nahrávání hudby?

Potřebuji nějakej, přes který by se dalo nahravat i dělat beaty jako instrumental pro rap.

Odpovědi
BergySeltzer

Nejlepší? Nejlepší neexistuje. Každý má svoje plus a mínus. Audacity je sice zdarma, ale k tomuto účelu ti neposlouží. Programu je spousta, od Cubase, pro tools, fl studio, studio one atd atd. Ale nejsou to levné sw, ani se s tím nenaučíš za odpoledne. Za další, mikrofon a sw ti stačit nebudou. Budeš potřebovat audio převodník. K převodníku se často jako součást nějaká základní verze výše zmiňovaného programu dává. Tudy bych se do začátku vydal.

gecco

Nejsem si jist, co znamená „dělat beaty“, ale zkus Audacity ( http://www.au­dacityteam.org )…
😉