DusanOrlik

Jaká je nejlepší kvalita videí?

Zdravím,jaká je nejlepší kvalita videii (koncovka). Myslel jsem si že AVI,ale nejspíš není.A taky ještě,jaká koncovka se hodí do mobilu Sony Xperia Tipo,aby videa byly co nejlepší? Moc díky za odpověď
Doplňuji:
Okey, .mkv zkusím teda do mobilu,ale nemyslím si že to půdje na mobil :D

Nejlepší odpověď
Bedy

Hmm, někteří uživatelé dokážou pěkně perlit teda 😁

Přípona (ne koncovka prosím) souboru vůbec nevypovídá o jeho kvalitě – obecně lze říct, že kontejner AVI se stává přežitkem a nahrazuje ho kontejner Matroska (MKV).
Videa s příponou mkv obvykle jsou ve velmi vysoké kvalitě.
Doplňuji:
No MKV určitě neházej do mobilu – to jsem myslel obecně. Do mobilu prostě 3GP nebo MP4.
Tenhle mobil prostě není žádná sláva, je to levný Androidí mobil a tam můžeš bejt rád, že něco přehraješ. Vide v MKV mají obvykle strašně velkou velikost a jsou dělaný prostě pro HD televizory a monitory.

Další odpovědi
pofelimto

podlě mě je jedno jaká koncovka hlavně záleží na tom v jaké kvalitě je to natočené třeba na youtube pod každým videem máš change quality třeba 720p a víc i méně
do mobylu xperia je asi 3gp jako u každého mobilu jdou tam i jiné možná wmw