dědóšek

Je možno přednastavit velikost okna Průzkumníku ve Windows XP (prof. v.5.1) pro jeho první otevření ??

Odpovědi
bolak

Přímo ve windows je možný nastavit tři základní velikosti okna při spuštění
>v normálním okně
>v minimalizovaném okně
>v maximalizovaném

staří kliknout pravým tl. na zástupce, dát vlastnosti a tam si to navolit
Doplňuji:
Jinak platí že v jakém stavu okno zavřeš, v takovém ho zase otevřeš.

A kdyby si chtěl aby se ti otevíralo pořád ve stejném rozměru, navzdory tamu v jakém rozměru ho zvařeš, tak pak existuje tento program a ten to umí >>> http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/zjednoduse­ni_prace/ostat­ni/autosizer/?ut­m_source=zive&ut­m_medium=promo&ut­m_campaign=sta­hujzive