Při spuštění PC se vždy objeví AppleSyncNoti­fier.exe nemohla být spuštěna – součást CareFoundation.dll nelze najít.

Z PC jsem odinstaloval vše, co souviselo s Apple (Apple Applikation Support, Apple Mobile Device Support, Apple Software Update), dále iTunes, Quick Time, Safari, ale přesto se mi to stále objevuje. Vzniklo to celé tím, že jsem chtěl v iTunes zaktualizovat verzi pro IPhone 3G z 3.1.2 na novou 4. Načítání se vždy krátce po začátku zastaví a nepustí mne to dál a zároveň se začala na PC objevovat i tato zpráva. Jak tuto chybu prosím odstranit, nebo kde nahrát správnou aplikaci? proč se to objevuje, když jsou všechny popdporující programy odstraněny?
Děkuji předem za odpověď a snad i pomoc.

Nejlepší odpověď
blesk26

Doporučuji podívat se do seznamu programů, které se automaticky spouštějí po spuštění počítače, pokud ho tam najdete, tak vyhodit … našel jsem vám článek s popisem, jak to odstranit.

Zdroj: http://extrawin­dows.cnews.cz/vyp­nete-programy-po-spusteni-windows-uvolnete-pamet