Avatar uživatele
anonym

Při spuštění PC se vždy objeví AppleSyncNoti­fier.exe nemohla být spuštěna – součást CareFoundation.dll nelze najít.

Z PC jsem odinstaloval vše, co souviselo s Apple (Apple Applikation Support, Apple Mobile Device Support, Apple Software Update), dále iTunes, Quick Time, Safari, ale přesto se mi to stále objevuje. Vzniklo to celé tím, že jsem chtěl v iTunes zaktualizovat verzi pro IPhone 3G z 3.1.2 na novou 4. Načítání se vždy krátce po začátku zastaví a nepustí mne to dál a zároveň se začala na PC objevovat i tato zpráva. Jak tuto chybu prosím odstranit, nebo kde nahrát správnou aplikaci? proč se to objevuje, když jsou všechny popdporující programy odstraněny?
Děkuji předem za odpověď a snad i pomoc.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda před 5000 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
blesk26

Doporučuji podívat se do seznamu programů, které se automaticky spouštějí po spuštění počítače, pokud ho tam najdete, tak vyhodit … našel jsem vám článek s popisem, jak to odstranit.

Zdroj: http://extrawin­dows.cnews.cz/vyp­nete-programy-po-spusteni-windows-uvolnete-pamet

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek