player242

Explorer.exe

Ahoj všichni, chtěl bych se zeptat jestly když mám vypnutý Windows Explorer, tak jestly se přehazují tapety v motivu. Předem díky.
Doplňuji:
Ale nejsem blbec. Vím jaké následky má vypnutí ANO exploreru. NE prohlížeče. Tohle je spíš taková otázka z nudy. :)

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Podle mě když máte vypnutý explorer exe tak je Windows neovladatelný. Napište mi prosím na mail podrobněji Vaší situaci. Možná jen špatně chápu otázku.

Další odpovědi
ondra07

Myslím, že tapety fungují.

Slezsky fc

myslím že ne aspon li mi se to nestává !!

Děda Louda

Nemáš v dotazu spíš na mysli Internet Explorer, tj. prohlížeč?

led

Vypnutý explorer.exe vo Windows je asi to isté ako by ste boli bez rúk a nôh. Nikam sa nedostanete. Je to vlastne program pomocou ktorého sa ovláda Windows.

astroamateur

pokud myslíš exlorer.exe ve správcích souborů pak je windows neovladatelný stačí když dáš ctrl+N a napíšeš explorer.exe a máš to zase v poho XD

player242

led : Ono neptal jsem se jaké to je nebo podobné, ptal jsem se jen na tapety.:) Jo a ve Windowsech se v pohodě orientuju bez exploreru. :P