tomvot99

Proč mi nejde spustit .iso soubor v DAEMON TOOLS?

Ahoj,
něvíte, přoč mi nejde .iso soubor spustit přes Daemon tools? Dřív mi to šlo… Když na .iso souboru zvolím aby se vždy otevíral v programu Daemon tools a pak na něj 2× kliknu, tak se chvilku přidává virtuální jednotka a pak to napíše : Nelze přidat virtuální jednotku… Jak je to možné? Zkoušel jsem to i u více jiných VJ a pořád to nejde připojit.
Díky za pomoc.
Doplňuji:
Když kliknu na Přidat DT virtuální jednotku, tak mi to píše, že tam mám maximální počet a přitom tam žádný nejsou… Ten .iso soubor se jakoby do Daemonu dostane ( do toho horního okna), ale nemůžu ho dostat dolu a spustit ho ☹

Odpovědi
AndysekCze

Nemáš v Daemon Tools plný virtuální jednotky nebo je tam nemáš vůbec ?

  • Popřípadě nereinstaloval jsi to v poslední době?
  • Nevím jestli to je v instalačce jak u win raru ale neodškrtnul jsi i příponu .iso ?

já jsem daemoon tools dlouho neinstaloval tak nevím